چسب اسلایم | تولید کننده رزین
(0) سبد خريد
Заказать
 • ۲۳
  اسف

  چسب اسلایم رزین جام

  http://si-resinjam.co.ir/slime-glue-resinjam.html
  posted in Science

  چسب اسلایم رزین جام با نامهای چسب اسلایم شفاف (SLT) و مات (SLO) موچود می باشد

  هم اکنون به چهت آشنایی هموطنان و تولید کنندگان چسب اسلایم به معرفی کوتاه چسب اسلایم می پردازیم :

  تاریخچه چسب اسلایم :

   قدمت چسب اسلایم به اوایل قرن بیستم که  از پلیمرهای مصنوعی بودن ساخته  شد. در طول 1920s، برنده جایزه نوبل هرمان استاودینگر زمینه را برای درک مدرن ما از علم پلیمر گذاشته شد. او پیشنهاد یک مدل مولکولی جدید برای پلیمرها از رشته های طولانی مولکول های زنجیره ای مانند را ارایه داد  . در سال 1928، مدل های خود را با علامت گذاری خاص به تایید رسید. این دو دانشمند این نوع از لاستیک طبیعی را با استفاده از تکنیک های اشعه ایکس مطالعه قرار دادند. در سال  1930s، مدل استادینگر به طور گسترده ای پذیرفته شد و توسعه گسترده ای از پلیمرهای مصنوعی به صورت جدی آغاز شد.

  تولید کنندگان مواد پلیمری در این سال شروع به فروش چسب اسلایم جهت مواد بازی کرده اند . چسب اسلایم نه تنها سبب مات و متحیر کردن کودکان و بزرگسالان شده است، بلکه در توسعه مهارت و چابکی و خلاقیت کمک می کند. اولین از این اسباب بازی مواد moldable مانند خاک رس مدل سازی شد.

  خصوصیات کلی چسب اسلایم

  چسب اسلایم رزین جام ماده منحصر به فرد بازی متشکل از یک پلیمر کراس لینک است. چسب اسلایم رزین جام را به عنوان یک مایع طبقه بندی شده و معمولا با ترکیب  pva با یونهای بورات در یک ظرف بزرگ به صورت مخلوط  ساخته شده است. چسب اسلایم رزین جام بر خلاف همه چسب اسلایم  که اغلب بوی ناخوشایند، به رنگ سبز، و سرد و لزج به لمس است ولیکن در مورد چسب اسلایم رزین جام تمامی این موارد با بررسی های فنی و سالها تجربه در زمینه انواع کوپلیمروینیل استات و هموپلیمر وینیل استات و چسب چوب تمامی موارد ایراد چسب های رایج اسلایم مرتفع گردیده است .

  از نظر علمی، چسب اسلایم رزین جام به عنوان یک سیال غیر نیوتنی است. چسب اسلایم رزین جام مایعات رقیقی است که دارای ویسکوزیته متغیر هستند.

  ساختار مولکولی چسب اسلایم عامل مسئول رفتار جالب آن است. چسب اسلایم از زنجیره بلند مولکول های پلیمر تشکیل شده است. چسب اسلایم مولکول پلیمر است که پس از ترکیب در ابتدا به صورت رشته ای در می آید  . چسب اسلایم و مخلوط مورد نیاز آن جهت تولید اسلایم هنگامی که با هم مخلوط می شوند و در ظرف به صورت کامل در می آیند  و سپس اگر رشته ها با هم مالیده، آنها خط تا و نرم و صاف می شود. و پس از آن  احساس لغزنده گی پدیدار می گردد .

  شرکت صنایع ایجاد رزین جام هم اکنون خط تولید پیشرفته چسب اسلایم را راه اندازی کرده است که با استفاده از بهترین آزمایشات و مراکز دانشگاهی ایران مکانیزه شده و در خدمت شما هم میهنان عزیز می باشد

   

  09121711637 مدیریت فروش – جواد شوکتی نیا

  مختصری در مورد صنایع ایجاد رزین جام تولید کننده برتر رزین های پایه آبی 
  شركت صنايع ايجاد رزين جام از سال ١٣٨١ فعاليت رسمي خود را در زمينه توليد رزين هاي پايه آبي از قبيل همو و كوپليمرهاي وينيل استات آغاز كرده است .
  اين شركت در توليد انواع رزين هاي PVA أعم از همو و كوپليمر وينيل استات و مشتقات آن جزء شاخص ترين توليدكنندگان برتر كشور مي باشد .
  از توليدات اين شركت به عنوان مواد أوليه در نساجي (چسب  آهار و چسب تكميل فرش ماشيني ،چسب  موكت وچسب  پرده عمودي ) ساختمان سازي (چسب  گچ كشي ، چسب بنايي ، چسب بتون كاري ، چسب آستر سازي ، چسب هاي خميري شكل ساختماني ، چسب كاشي و چسب سراميك ) چسب بسته بندي ، چسب  رنگ سازي ، چسب سازي ( چسب چوب براي مصارف عمومي ) استفاده مي شود .
  دامنه توليدات اين شركت با كار و تلاش روز افزون واحد تحقيق و توسعه كه همسو با نياز مشتري مي باشد ، دائماً در حال گسترش است .
  اين شركت تمام تلاش خود را انجام مي دهد تا در زمينه توليد محصولات ، از پيشرفته ترين فن آوري هاي روز دنيا استفاده نمايد و همچنين با داشتن خط توليد مكانيزه و قابل انعطاف و نيز تكيه بر سيستم مديريت مشاركتي در اين راه گامهاي محكمي جهت جلب رضايت مشتريان بر دارد .

   

   

ضمن خیر مقدم به سایت صنایع ایجاد رزین جام ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود بهره مند فرمایید

8 comments

× You need to log in to enter the discussion